לבחור נכון, לבחור קליר!

קליר היא החברה הראשונה בישראל המבטיחה One Stop Solution - מגוון המוצרים של קליר מונה 2000 מוצרים שונים ב 8-קטגוריות שונות, המהוות סל מושלם: מוצרי ניקוי, מוצרי נייר, מוצרים לשימוש חד-פעמי, שקיות וגלילי PE, ציוד משקי, מוצרי אריזה ומוצרי נוחות לאורח בתחום המלונאות.

אנו בקליר נושאים את דגל החדשנות, בחיפוש תמידי אחר פתרונות מקצועיים חדשים לצרכי לקוחותינו. מפעלי הייצור שלנו מאפשרים מתן פתרונות זמינים ומגוונים, בעוד שיתופי הפעולה הבינלאומיים מאפשרים התאמה אישית של תכניות חסכון בתחומי הניקיון וההיגיינה, תוך שיפור התוצאות והוזלה ניכרת של העלויות הישירות והעקיפות.

 אנו מתאימים לכל לקוח ולקוח את הפתרון המתאים עבורו. אנו בוחנים את בקשות וצרכי הלקוח, ובעזרת ארגז הכלים המקצועי הרחב שלנו, אנו נותנים ללקוחותינו פתרונות מקצועיים בהתאמה אישית. אנו מעניקים ליווי אישי לכל לקוח, מוצרים ממותגים על פי בקשת הלקוח בהתאמה אישית, הדרכות מקצועיות, ניהול תקציב ועוד. כמו כן, על מנת לתת את השירות הטוב ביותר לכלל לקוחותינו, הקמנו מערך מפיצים בפריסה ארצית ללקוחות פרטיים.

 אנו מספקים ללקוחותינו פתרון כולל לצרכיהם, משרשרת הייצור ועד אספקה ללקוח. אנו שמים דגש על איכות השירות ושואפים לאספקה ללקוח בסטנדרטים הגבוהים ביותר. פיתחנו מנגנון ליקוט מהמדף, המבטיח מלאי זמין של 99% בכל עת. בנוסף, הלקוח מקבל את הזמנתו תוך 48 שעות מיום ביצוע ההזמנה.

 קליר הינה השילוב האופטימלי של חברה גדולה עם שירות בוטיק. מחד - מגוון רחב, מפעלי ייצור ומותגים בינלאומיים, ומאידך - שרשרת שירות המבוססת על צוות קבוע וליווי אישי.